جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 56695
  تاریخ انتشار : 11 مرداد 1393 14:2
  تعداد بازدید : 418

  معاون امنیتی و سیاسی دادستان کل کشور در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:

  عزم دستگاه قضا برای برخورد با دانه درشت های اقتصادی جدی است

  معاون امنیتی و سیاسی دادستان کل کشور گفت: احقاق حق مردم و پس گرفتن بیت المال از مجرمان دانه درشت اقتصادی، وظیفه خطیر دستگاه قضاست و قوه قضاییه برای تحقق چنین وظیفه ای هرگز تحت تاثیر فشارها و جوسازی ها قرار نگرفته و نخواهد گرفت.

  "سیدمرتضی بختیاری" در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، با اشاره به این که قوه قضاییه برای پیگیری پرونده دانه درشت های اقتصادی و آقا زاده ها عزم جدی دارد، اظهارداشت: در حال حاضر برخی پرونده های فساد مالی و سایر تخلفات، به عده ای از دانه درشت ها و به اصطلاح آقا زاده ها اختصاص دارد.

  وزیر سابق دادگستری ادامه داد: دستگاه قضا به عنوان حافظت امنیت کشور در تمامی سطوح، برای برخورد با چنین مجرمانی قاطعیت و جدیت دارد.

  وی با اشاره به پیگیری قاطع قوه قضاییه در مورد پرونده فساد سه هزار میلیاردی، تصریح کرد: از زمانی که رسیدگی به این پرونده فساد گسترده مالی از سوی دستگاه قضا آغاز شد، عده ای سعی داشتند با جوسازی، دستگاه قضا را عاجز از برخورد با چنین پرونده ای نشان دهند و حال آنکه با پیگیری جدی این پرونده و حتی اجرای اعدام متهم ردیف اول آنها نقشه های سوء آنها خنثی شد.

  معاون امنیتی و سیاسی دادستان کل کشور خاطرنشان کرد: احقاق حق مردم و پس گرفتن بیت المال از مجرمان دانه درشت اقتصادی، وظیفه خطیر دستگاه قضاست و قوه قضاییه برای تحقق چنین وظیفه ای هرگز تحت تاثیر فشارها و جوسازی ها قرار نگرفته و نخواهد گرفت.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
22